28 Nisan 2015 Salı

Çanakkale Kaz Dağı Gezileri Başlıyor

Çanakkale Belediyesi Kaz Dağları Gezilerine Başlıyor...
Çanakkale Belediyesi, bölgenin ve ilimizin eşsiz güzelliklerinden biri olan Kaz Dağlarını kentlilerimizle buluşturmaya devam ediyor. Bu kapsamda, bu yıl 5. kez düzenlenen Kaz Dağları gezileri, Mayıs ayı itibariyle başlıyor.

Çanakkale Belediyesi'nden yapılan açıklamada; "Kaz Dağlarımıza Sahip Çıkmaya Geliyoruz" sloganıyla ilk olarak 2011 yılında başlayan geziler, gördüğü büyük ilgi ile birlikte 5. yılına ulaştı. Bu sene, Mayıs-Ağustos ayları arasında düzenlenecek olan geziler, Salı-Perşembe-Cumartesi olmak üzere haftanın üç günü gerçekleştirilecek. Bahar ile birlikte uyanmaya başlayan eşsiz doğanın güzelliklerini kentlilerimizle buluşturan bu geziler, aynı zamanda bölgeyi tehdit eden altın madeni arama ve işletme çalışmaları sonucunda oluşacak kayıpların da görülmesine ve bilgi sahibi olunmasına olanak sağlıyor.

Tamamen ücretsiz ve özel gezi aracıyla gerçekleşen gezilere, profesyonel rehber de eşlik edecek. Böylelikle katılımcı kentlilerimiz hem doğal güzellikleri görme hem de bölge hakkında bilgi edinme fırsatı bulacak. Kaz Dağları’nın doğal güzellikleri keşfetmek ve bol oksijenli havasında keyifli bir gün geçirmek isteyen kentlilerimiz, Mayıs-Ağustos ayları arasında düzenlenecek geziler için Çanakkale Belediyesi Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü İletişim Masaları'na başvurarak veya 444 17 17 nolu telefonu arayarak Çağrı Merkezimizden randevularını alabilirler.

Tüm kentlimizin katılımlarını bekliyoruz..." denildi.

Detaylı bilgi ve kaynak

Bu yazı ile ilgili diğer yazılar için tıklayınız.

Hiç yorum yok:

Popüler Yayınlar

 
web ve teknoloji dünyasında olup bitenlerle ilgili kendi halinde bağımsız bir blog. Powered by Blogger