8 Nisan 2011 Cuma

Turkcell’den Twitter’da interaktif yarışma

Turkcell, Twitter üzerinde bol ödüllü interaktif bir yarışma başlatıyor. “Daha Fazla Tweet” adını taşıyan yarışma, Turkcell 3G ile en nitelikli mobil internet deneyimini sunan 7 ayrı akıllı telefonun kutusu üzerindeki post-it’lerin tek tek kaldırılması fikrine dayanıyor. Katılımcılar, www.dahafazlatweet.com adresindeki videoda yer alan post-it’lerin üzerine yazılı mesajları #turkcelltweet etiketiyle Twitter’dan paylaşıyor ve post-it mesajını doğru kelimelerle yazan her tweet için bir el o post-it’i kaldırıyor. En son post-it’i kaldıran katılımcı, kutudaki cihazı kazanıyor.

Yarışma boyunca zaman zaman cihaz kutusunun üzerindeki post-it’lerden bazılarında sosyal medyada gerçekleştirilecek görevler veriliyor. Bu görevleri gerçekleştirerek #turkcelltweet etiketiyle ilk tweet atanlar 5 adet MultiVINN çoklu mobil modem, 210 adet tüm Turkcell’lilerle 1 ay boyunca 100 dakika bedava konuşma hakkı, 140 adet 1 gün boyunca 50 dakika bedava konuşma hakkı ve 350 adet 1 günlük 50MB bedava internet ödülleri kazanıyor.

Her cihaz kutusu üzerindeki en son post-it’i kaldıracak katılımcı, büyük ödül olarak Nokia C7, HTC Wildfire, Turkcell T10, Samsung Trevi, Nokia C3 ve Samsung Wave 525 marka akıllı telefonlardan birini kazanıyor.

Turkcell “Daha Fazla Tweet” yarışması, 7-14 Nisan tarihleri arasında (10 Nisan Pazar günü hariç olmak üzere) 13:00-16:00 saatleri arasında Twitter platformu üzerinden gerçekleştirilecek.

Hiç yorum yok:

Popüler Yayınlar

 
web ve teknoloji dünyasında olup bitenlerle ilgili kendi halinde bağımsız bir blog. Powered by Blogger