25 Mayıs 2011 Çarşamba

Gelibolu Altın Sardalye Kültür ve Sanat Festivali

Gelibolu Altın Sardalye Kültür ve Sanat Festivali'nde sahne alacak şarkıcılar açıklandı.Belediye Başkanı Mustafa Özacar, 20-24 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek festivalde, Elif Karlı, Hande Yener ve Funda Arar'ın sahne alacağını söyledi.

Sanatçıların festival komitesinde bulunan meclis üyeleri ve kamuoyunun istekleri doğrultusunda belirlendiğini ifade eden Özacar, "Sanatçılardan Elif Karlı, 22 Temmuz'da, Hande Yener 23 Temmuz'da, Funda Arar ise 24 Temmuz'da sahne alacak. Festival programının sunumunu ise Vatan Şaşmaz yapacak" dedi.

1 yorum:

admin dedi ki...

Gelibolu Altın Sardalya Kültür ve Sanat Festivali Bu Yıl Yapılmayacak...

Çanakkale’nin Gelibolu ilçesinde geleneksel olarak düzenlenen Altın Sardalya Kültür ve Sanat Festivali’nin bu yıl yapılmayacağı açıklandı.

Belediye Başkanı Mustafa Özacar, daha önce Gelibolu Belediye Meclisi’nin nisan ayı toplantısında 11-15 Temmuz 2012 tarihleri arasında yapılacağı kararlaştırılan Gelibolu Altın Sardalya Kültür ve Sanat Festivali’nin belediyeye getirdiği ekonomik yükünden dolayı bu yıl iptal edildiği, burada harcanacak paranın vatandaşa hizmet olarak kullanılmak istendiğini söyledi.

Popüler Yayınlar

 
web ve teknoloji dünyasında olup bitenlerle ilgili kendi halinde bağımsız bir blog. Powered by Blogger